Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 80gigás samsung...

Van egy 80gigás samsung vinyóm, először felismerte a gép 80 giga helyem volt, nem használtam egy darabig és amikor visszatettem a gépbe csak 30 gigának ismerte fel, mjad csak 2,5 gigának, hogyan tudom visszavarázsolni 80 gigára?

Figyelt kérdés
akárhogy jumperelem nem javul meg.

2013. máj. 11. 15:23
 1/3 anonim válasza:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy fogd azt a samsung hdd-t és b@szd ki az ablakon....nekem 2 samsungom volt...megbántam egy ugyanilyen 80-as meg egy 500 gigás....másfél év után mindegyik megdöglött...és ugyanúgy
2013. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
30 gigás azért lett, mert jumperoltad és bekapcsoltad a cap limitet. A 2,5 giga az már jó kérdés... Viszont nekem semmi gondom nem volt még samukkal. Van 10 éves laptop ide vinyóm ami még tökéletes, van olyan amit hulladékként vettem és 2 perc alatt megjavult (5 éve megy) és még a sulinet elején vásárolt samsungok is mennek még. Viszont WD már 4db füstölt le és seagate is adta már meg magát. Egyébként ha csinálsz pár fotót és elküldöd privátban akkor megmutatom hogyan jumpereld és ha ez megvan mondok pár ötletet amivel talán életet lehelhetsz belé.
2013. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

most jumper nélkül megy slaveben,nem ez a fő vinyó csak adatoknak van.

Nem tudom hogy kapcsolt be rajta a limit,a rajzon az szerepel hogy ezt csak két jumper pöcökkel tudom aktiválni vagy egyel ha slave teszem.

de akárhogy jumpereltem nem akarja az igazságot,100% vinyó pedig.

2013. máj. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!