Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS Mennyibe kerülne *KB*....

LoLmAnUsH kérdése:

FONTOS Mennyibe kerülne *KB*. Egy Konfig építés erre a játékra?

Figyelt kérdés
Életem játéka a Space Engineers nevű játék,de sajnos jelenlegi notinak esélye sincs hogy elvigye.Ezért szeretnék egy konfigot építeni ami elviszi azt játékot normál-high grafin 50-60 FPS-el.Már van itthon egy XDL Basic házam ha nem muszály nem cserélném le.Értelmes válaszokat köszönöm!

2014. júl. 4. 20:57
 1/5 mark9699 válasza:
mennyi pénzed lenne rá ?
2014. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
120-130 ból már menne.
2014. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A keretet azt direkt nem írtam de szerintem (most lehet nagyon el vagyok tájolódva javítsatok ki)50 ezer környékén lenne a max keret
2014. júl. 4. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
50-ből megkapod a VGA-t + a tápot :))
2014. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem az ajánlott gépigényét 20k a VGA a proci kb megint 15-20k,a lap az 12-15 zseton a RAM-okat nem számoltam de 2-3 giga DDR2-est szeretnék a tápot se számoltam egyenlőre, HDD az van
2014. júl. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!