Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell filmet írni...

Hogyan kell filmet írni CD-re? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nos , letöltöttem egy filmet és volt itthon üres CD-m. A laptop rá is írta, de RAR fájl, és itt a gépen megy ha kicsomagolom de a beteszem a DvD lejátszóba akkor kidobja. Rosszul csináltam valamit vagy miért? Nagyon köszi előre s a segítséget!

2014. jún. 15. 16:47
 1/7 anonim válasza:
Hát... nem kéne becsomagolva kiirni...
2014. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kicsomagolt fajlt kellene a cd/dvd-re irni.
2014. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy csináltam ( VLC médiafájl) amikor a laptopba beteszem akkor már nem kell kicsomagolni de még mindig nem működik DVD lejátszón. Keveset értek az ilyenekhez, nemtudom mit lehetne csinálnom :6
2014. jún. 15. 17:16
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Milyen formátumban van a film? Ismeri azt a formátumot a DVD lejátszód?

Az meg, gondolom, csak elírás, hogy CD-re. Inkább DVD-re kellene írni, bár néhány lejátszó hajlandó CD-t is olvasni, de nem mindegyik. És ráadásul az csak 700 MB, míg a DVD 6x akkora...

2014. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A DVD az 4.7 GB.
2014. jún. 16. 12:38
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Elvileg... gyakorlatilag viszont csak 4,59.

Tehát a "hatszor annyi" kerekítve értendő, de egyébként itt nincs túl nagy jelentősége.

2014. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lajos54 ***** válasza:

De legalább a válaszom többi részében írtakat megnézted?

Az asztali lejátszód ismeri azt a fájlformátumot, amiben a kiírt filmed van?

2014. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!