Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Router beállítás; valamit...

Router beállítás; valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Tp-Link wr841n típusú forgalomirányítót. Adsl modemem van, így beállítottam a routeren a pppoe kapcsolathoz szükséges beállításokat. A net viszont nem jön át rajta, ugyan a szolgáltatótól még nem kértem IP-t, de elvileg 3 óránként automatikusan küld, és a beállítások óta bőven eltelt annyi idő. Mit csinálok rosszul? Esetleg vannak olyan beállítások, amit figyelmen kívül hagytam? Laptopot használok, és azt hozzátenném, hogy egy régebbi fajta D-Link modemem van. Ha valaki leírná a részletes metódusait ennek a folyamatnak, azért végtelenül hálás volnék.

2013. dec. 15. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Modem LAN -> Router WAN -portja.

Router admin felületén Network -> WAN

- WAN conectyon Type: PPPoE/Russia...

- User Name, password értelemszerűen.

- Secondary Connection: none

- Wan Connection Mode: Connect Automatically

- [SAVE]

- [Connect]

2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, csak nem kap ip-t.
2013. dec. 15. 21:30
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
ADSL modem? Ha igen, milyen fajta? És hány ledes? Nagyon nem mindegy, mert sok régi Huawei és D-Link ADSL modemmel nem kompatibilis a TP-Link router.
2013. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DSL 360r, 4 ledes.
2013. dec. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!