Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni az ipad air-t?

Megéri megvenni az ipad air-t?

Figyelt kérdés
Szerintetek ipad air-t vegyek vagy ugyanien árban másféle tabot ??

2014. jún. 15. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi pénzért két másik nagyon jó androidos tabletet is lehetne venni. De neked elég lesz egy is. Böngészni, skype-olni, filmet nézni az androidos is tökéletes.

Ha viszont vagánykodni akarsz a környezetednek, hogy neked Ipad-od van, akkor hajrá, az Apple filozófiája is ez, sznob emberek lélekbeli támogatása termékekkel. Csak hogy többnek érezzük magunkat másnál...

2014. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem fogalmazhattam volna szebben :)
2014. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ebbe igazatok van de akkor milyet vegyek? Köszi a válaszokat
2014. jún. 15. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Android közel sincs egy iPad-hez... Konkrétan az Android egy hulladék.

Igen, megéri az iPad Air-t, de ez attól is függ, hogy mire akarod használni, lehet neked elég egy iPad Mini, vagy egy régebbi iPad.

2014. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy 2 éves cikk arról ,hogy mit vegyél inkább.

olvasd el, talán meggyőz.


Én továbbra is azt mondom, amennyibe kerül, annyiért nem éri meg. Soha nem volt Iphone-om, soha nem volt IPad-em, nem is lesz, pont azért mert nem éri meg az árát.

Csak egyszer volt nálam egy hétig egy Apple MacBook Air 13 2010 ,hát nem voltam elájulva tőle.

Nem azt mondom, hogy rossz rendszer. Szépen is néznénk ki, ennyi pénzért még a rendszer is "hulladék" lenne.

Egyszerűen úgy éreztem vele, hogy meg van kötve a kezem.


Én maradok a Windows-nál és az Androidnál.

Nincs feleslegesen elköltendő pénzem, és mindkettő tudja ugyanazt nyújtani használhatóságban mint egy Apple termék , (ha nem többet).

2014. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. jún. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!