Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megeri megvenni a Watch...

StroongBooy kérdése:

Megeri megvenni a Watch Dogs-ot? Tobbi lent:

Figyelt kérdés
Szoval, Ps3 ra akartam volna megvenni amikor kijott, csak mar estem bele, hogy vartam a jatekot, megvettem es egy kalap f*s volt. Es errol is erkezett nem par negativ comment... Szoval mit gondoltok, egy GTA V hoz milyen? Esetleg erdemesebb lenne megvennem azt? Koszonom elore is nektek:)))
2014. jún. 8. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fos.
2014. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit bovebben ha lehetne kossz:DD
2014. jún. 8. 17:50
 3/4 kisssss válasza:
Nagyon király a játék sose unod meg én már aznap óta játszok amióta megjelent nagyon király grafikailag realisztikuság szemponjából nagyon sok küldetés van benne és mellékküldetésekről nemis beszélve fegyverekről nagyon okosnak kell benne lenni nagyon klasz de ha nem akarsz költeni pénzt én a helyedbe letölteném torrenten énis leszedtem és magyar :D
2014. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kisss, sokat segitettel:DD am a GTA V es e kozott totoztam, mig vegul a GTA mellett maradtam;) de koszi megegyszer:DD
2014. jún. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!