Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer laptopot ajánlaná...

Milyen gamer laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
165-170, nagyon maximum 180 ezer forintig keresek laptopot, amin azért el-el futna egy-két újabb game is, ehhez kérnék tanácsot Tőletek! Thx

2014. jún. 10. 05:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

majlát róbert!

Már sikerült többször bebizonyítanod ezen az oldalon, hogy értelmes és használható válaszokat nem vagy képes adni!

Kérlek hagyd el ezt az oldalt... mindenkinek jobb lesz :)

Kedves kérdező!

Az ilyen idiótákra nem kell hallgatni... Az általam linkelt laptop tökéletes lesz számodra ( az első link).


Még valami: Az ilyen cpu/gpu/ssd boss oldalakat kérem, hogy felejtsük már el :))

2014. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem megfogadni! A helyzet, hogy a munkám miatt mindenképp laptopot veszek majd, ez a 3. lesz már. Csak eddig nem fordítottam komolyabb figyelmet a választásra, megvettem a boltban kapható aktuálisan legjobban 140-150 körül. Most kicsit többet fordítanék rá, meg céltudatosabban választanék, ezért kérdeztelek Titeket!
2014. jún. 10. 21:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok/voltam, és egy Lenovo z510-est vettem (az i5-ös változatát).
2014. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy hagyjam el az oldalt ? te honnan veszed hogy én értelmetlen válaszokat adok? te aki egy régebbi processzort vagy ti ketten erősebbnek tüntettek fel fogalmatok sincsen az egész hardverekről az u végződésűek valamivel erősebbek a régi m végződésűeknél.. a gt 840m meg inkább a gt 750m-el van pariban mint sem hogy a gtx 740m-el .. az a kijelentésed hogy majdnem egy erősek nem cáfolja az én kijelentésemet miszerint tesztek alapján bizonyított hogy van azért jelentős különbség köztük mert lehet nem mind1 valakinek pl hogy mediumon játszok 30 pár fps-el egy bf 4 el vagy játszik húszon pár fps-el.,, kedves 73 % -os hozzád még annyi szavam lenne aki azt állítja hogy a gt 220 elviszi maxon a far cry 3 at max fpsel marha nagy genius lehet kár hogy eleve elég gyönge a gpu-ja ahhoz hogy elfuttassa akár dx 9 ben hige grafon 180x1024 ben .. azért mert neked fáj hogy ki találsz dolgokat és rá próbálod erőszakolni a valoságtól eltérően a nézeteidet saját szociális próbléma de amikor 100 emberből te vagy az 1 egyetlen aki ilyen marhaságokat tud ki találni annak nincs itt a helye félre vezetni a kérdezőket butaságokkal. valószínűleg azért vagy 73 %-os válaszoló mert a főzéssel kapcsolatos témákba bele írogatsz amikhez még lehet értesz is .. a hardvereket kérlek ne erőltesd nem a te műfajod és eleve butaságoktól bűzlenek a mondataid mint pl ilyen hogy cpu boss az hazudok bla bla bal... hát valószínűleg a cpu boss hazudik nem te találod ki a dolgokat magadtól ne én be is fejeztem.bye
2014. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ismerve téged erről az oldalról, ennyi a véleményem:


https://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8

2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm ezt a szép szöveget! Jót röhögtem rajta! :DD

Ha én a 73%-om a főző kategóriában kapargattam össze, akkor te a 35%-od, hogy csináltad? ;)

Kérdező: még mindig ne higgy az ilyen idióta embereknek :*

2014. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
látom megint jól megcáfoltad a leírásomat ... de a tényeken nem fogsz tudni változtatni éd s gt 220 sem lesz soha képes futtatni far cry 3 at bele kell törődnöd még ha fáj is az igazság.
2014. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ki a fszom beszélt gt 220? Látom az értelem megint dúl... Kérlek, ossz még pár hülyeséget :Đ
2014. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!