Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csinál a csúcsgépem"...

Mit csinál a csúcsgépem" amikor csak vár és vár proci használat 20-30 %-on, . Mire vár?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vár, hogy jön-e még nyár.
2014. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tehát a viccet félre, pupu téve!

Mi a hollófernyiges legkisebb keresztmetszet, ha "NEM TÖRTÉNIK SEMMI" szindróma, és nincs is kihasználva a gép!

Tehát egy kis "belviszály" adott egy böngésző!

Nagyon ledöglik, pedik kapcsolati szélesség van!

Jujj! Most jöttem rá!

Talán a böngésző többet kommunikál a szerverrel mint az én kérésem..?

2014. máj. 30. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tartod karban a "csúcsgépedet".
2014. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na ja... Nem árt tisztítani, optimalizálni és az sem kizárt, hogy pusztán csak vírusod van.
2014. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 legly ***** válasza:

Takarítás és optimalizálás szempontból én tanácsolom a Wise Care 365-öt. Ezt ingyen le tudod szedni. S ajánlok hozzá még egy seria számot amit ha beírsz majd felteleptés után átvált pro-ra így a többi funkciót is engedélyezi.

Ha ezzel végeztél, akkor utána meg egy víruskeresés sem ártana.


Üdvözlettel

Legly

2014. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Takarít magától, internet security is van, csak azt nem értem ha a proci 20-30 %-on megy és vár, akkor miért nem pörög fel 100-%-ra?

Win7, teljesítmény centrikus beállítások...

2014. máj. 31. 19:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Na és mire vár?

Miért gondolod, hogy a sebességet csak a processzor határoza meg? Hozzá nem értésed már a géped cscúcsgépnek titulálásából is látszik, de a proci alapvetően csak másodlagos: sokkal gyakrabban a RAM nem elég gyors, vagy az alaplap nem elég jó a gépben a többihez nézve, de simán csak a táp is gyenge lehet-persze ennek más jelei is lennének.

Arra pedig nem is gondolok, hogy te a használatot nem kihasználtásgnak értelmezted.

2014. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy én vagyok a hülye, de akkor egy feladat végrehajtása közben, a legszűkebb keresztmetszetet hogyan lehet "megtalálni"?

Van erre esetleg valami program?

-a csúcsgép duma, meg csak egy leegyszerűsítés volt, nem akartam mindent felsorolni, de 3 éve vettem 250-ért, gondolom még ma sem rossz-

2014. jún. 2. 07:47
 9/17 A kérdező kommentje:

"élményindex"

proci: 7,2

ram: 7,4

video: 7,7

HDD: 5.9


talán flash hdd kéne?..

2014. jún. 2. 08:28
 10/17 anonim ***** válasza:

Az élményindex egy kalap fost nem ér.

Nyilván SSD meggyorsít mindent. Ha sebességre mész, HDD elfelejtve.

Bár nem igazán értem, milyen teljesítményproblémáid vannak? Nem megy a Watch_Dogs ultrán? Szarul van optimalizálva, még Tirexynél sem megy...

2014. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!