Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a gépem...

MYWYX kérdése:

Mitől van az hogy a gépem használat közben újraindul anélkül hogy bármi oka lett volna rá? De úgy indul újra mintha áramtalanították volna, tehát felajánlja a három féle csökkentett módot.

Figyelt kérdés
EGY VISZONYLAG JÓ TELJESÍTMÉNYŰ GÉPRŐL VAN SZÓ MELYBEN SOK ALKATRÉSZ NINCS EGY ÉVES SEM. HA SZÜKSÉGES LEÍROM MIK VANNAK BENNE.

2014. máj. 14. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elromlott a caps lock
2014. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból kb semmit sem lehet mondani...

Ez akár érintkezési hiba vagy feszűltség ingadozás is lehet, vagy akármi.... Még vírus is csinálhat ilyet...

2014. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kékhalál van?
2014. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Joci_27 válasza:
Lehet vírus, túlmelegedés, hibás alkatrész, igazából sok minden okozhatja. A Caps Lock billentyű beragadását viszont könnyű orvosolni.
2014. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Próbáld meg újratelepíteni a gépet ha sikerül nyomd meg 1x-er a caps lock feliratú gombot
2014. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tengor ***** válasza:
Írjad, hogy mi van benne! Aztán h mit mutat a HDSentintel és a Memtest. Valamint, a hőfokokat is várjuk!
2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túlmelegedés! Anno nálam is Ez volt proci 75 fok környékén volt,és biosban be volt állítva egy bizonyos érték, hogy ha fölé megy kapcsoljon ki,vagy induljon újra!

Majd miután 3-4x újra indult akkor már nem akart belépni a Windowsba,mert mindig a Windows 7 logonál ki akadt,megállt a kép. Mindig fél vagy 1 órát kellett pihentetnem, hogy újra Jó legyen 1-2 óráig.:/

2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
újratelepítés már többször is volt . azt hiszem ez kizárja a vírus lehetőségét. kékhalál nincs. a tápegység kb 5-7 éves. főleg bekapcsolás utáni percekben fordul elő a hiba. holnap azt is leírom mik vannak a gépben. köszönöm az eddigi segítségeket.
2014. máj. 14. 22:55
 9/12 A kérdező kommentje:

alaplapom gigabite ultra durable 4

ram kingston hiperx 4gb

processzort nem tudom , de ezeket együtt vettem tehát nagyjából arányos a többivel. egyébként ezek ddr3-asok

2014. máj. 15. 14:04
 10/12 Tengor ***** válasza:
Szinte új gépet egy 5-7 éves tápra bíztál? Bátor dolog. Milyen táp pontosan?
2014. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!