Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100% cpu használat? (többi...

100% cpu használat? (többi lent! FONTOS KÉRLEK SEGÍTS)

Figyelt kérdés

kérdés adott most ebbe a pár napba 100 cpu használatot ír ki ..Ez baj?Hogy tudom kezelni?Mi a legroszabb következménye?Vigyem el informatikai boltba ahol megvettem?

Magától elmúl?


2014. máj. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg töröld le a nem használt programokat. legrosszabb következménye, hogy túlmelegedik a gép és tökremegy.
2014. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi .. miylen gyorsan fog tönkremenni?
2014. máj. 14. 15:48
 3/9 levis56 ***** válasza:
Csinálj vírus és kémprogram ellenőrzést,futtass le egy rendszerkarbantartó programot [link] care 7204.html, [link] minden ismeretlen programot bővítményt,toolbarokat főként és csinálj töredezettségellenőrzést,ha még esetleg nem jó állítsd vissza egy korábbi visszaállítási pontra a rendszert.
2014. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 levis56 ***** válasza:

Az első link nem működik,ez a jó.

[link]

2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 levis56 ***** válasza:
2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi most valahogy megcsináltam :) feladatkezelő ott a folyamatok és ami a legmagasabban vitte az valahogy leállítottam eltöröltem.. Nem csináltam ezzel butaságot?
2014. máj. 14. 16:06
 7/9 levis56 ***** válasza:
Nem de amit az előzőekben leírtam azt nem árt bizonyos rendszerességgel megcsinálni mert előbb utóbb belassúl,vírusos lesz a rendszer.A magas cpu lehet az automatikus frissítésektől is,xp-n szokott bekavarni leginkább.A feladatkezelővel óvatosan ne hogy olyant tilts le ami a rendszer optimális működéséhez kell.
2014. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs valahol leírva hogy mi kellhet mi nem ?
2014. máj. 14. 17:34
 9/9 levis56 ***** válasza:
Azt olyanok tudják akik tanultak számítástechnikát,nekem még sosem kellett a feladatkezelőbe nyúlnom meg nem is akarok,ha elvégzed az előzőekben leírtakat neked sem lesz szükséged rá,hogy abban matass.
2014. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!