Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki tudja a valaszt windows 8...

Aki tudja a valaszt windows 8 al kapcsolatba ezzel a hibaval segitene?

Figyelt kérdés

A problemam lenyege, hogy windows 8-as gepen ahogy az asztalon jobb oldalra huzod az egeret, aminek meg kellene jelennie oldalsavnak, nem jelenik meg. {3 4 napja} ( ahol a vezerlo pult, szemelyre szabas, kereses, internetbeallitas stb talalhato) ez virus oka? vagy ha beallitasi hiba, valaki tud adni tippet hogy allithatnam be?

vagy hogy alitsam vissza a szamitogepem 2 het - tol 1 honapig? (lehet ez piti dolog, de nekem ehhez 0 agyam van, csak jatszani tudok :D )



#Windows 8 #asztal oldalsav hiba
2014. máj. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülünk neki, hogy megosztottad velünk az értékes infót, miszerint csak játszani tudsz, de örülnék, ha emelett a google használatát is kitanulnád: nekem első találat pontosan illeszekdik a problémádra. És nem, sorry, nem írom le, mert ha én megtaláltam, akkor ez a kérdés nem való ide.
2014. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
be irtam a googleba a problemam, es nem talaltam amugy kosz
2014. máj. 30. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalra húzod az egeret, sem az alsó, sem pedig a felső sarokban nem jelenik meg az oldalsáv?
2014. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi az erdeklodest. az volt a helyzet h amikor be kapcsoltam a gepet es nem leptem bele semmibe akkor meg megjelent. de ahogy beleptem barhova is, legyen csak egy mappa, utanna nem mukodott. nem tudom mit nyomkodtam, nem tudom mit allitottam, de mar megoldottam a problemamat :)
2014. jún. 1. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!