Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » C és D meghajtóval kapcsolatba...

C és D meghajtóval kapcsolatba segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Feltelepítették a gépemre a windows 7-et, eddig 3programot töltöttem le: messenger, nod32, skyp és már most azt írja ki a gép, hogy megtelt a c meghajtó. Az lenne a kérdésem hogy tudnám a programokat a d meghajtóra letőlteni mert ott meg egy csomó hely van még, ( nem minden program kérdez rá, hogy hol legyen a helye mint pl a msn is autómatikusan a c-re ment)?????????

Sajnos nem értek hozzá de rá vagyok kényszerűlve, hogy én csináljam meg.

Valahol be lehet állítani a gépen hogy a letőltések a d-re menjenek???Valamint amik a c-re mentek áttudom valahogy helyezni a d-re mint pl:az msn-t??

Nagyon várom a válaszotokat, és előre is köszönöm!!!!!!!


2011. jan. 3. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább átállítanám a partícióméreteket (vagy akár megszüntetném a D partíciót), mert ez így csak tüneti kezelés...
2011. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!