Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc ujraindul xp bootolás...

Zoliwok kérdése:

Pc ujraindul xp bootolás előtt? Ujra akartam rakni mert nagyon belassult sikerült is a másolásos rész de amikor indulna az xp betöltés be sem jön csak ujraindul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csökkentett módban sem indul,ramot,vga-t,vinyót cseréltem, a bios 30-35fokot írt a procira

#Windows #XP #inudl #nincs kék halál sem
2014. máj. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
(Vidd el szervizbe, nem megy ez neked, ott majd megcsinálják, és még tönkre sem fogod vágni random másolt cuccokkal!)
2014. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom itt csak 1 szerelő van de ősem tudja mi van vele (nem is bíznám rá mert az előző gépemet elvittem hozzá hogy tegyen bele jobb cuccokat és eladta.....)
2014. máj. 28. 19:06
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Boot sorrendet visszaállítottad (első a rendszer HDD)?

Formázással telepítetted?

Alaplap leírásában nincsenek specifikációk?Pl.: Telepítés közben kell feltenni az alaplapi vezérlőt (F6)...

Próbáltad másik telepítővel?

Bios-reset (beállítások alaphelyzetbe) sem segít?

2014. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen

Igen

Nem

Igen

Igen

2014. máj. 29. 15:47
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

A nem, gondolom nicsenek. (nekem a merevlemez vezérlőt (sata) kellett floppyról telepíteni.)

Szóval minden jó de mégsem... Szerintem valamilyen fizikai probléma lesz. Memoria modulok megegyeznek? Próbáld ki csak egy RAM -al indítani. lehet táp hiba, mivel eszközt cseréltél, gondolom komolyabb cuccokkal, így lehet kevés neki a táp és amikor a legjobban kellene nem áll rendelkezésre. Esetleg kompatibilitási problémák, meg kellene nézni az alaplap támogatási listáját. csatlakozókat ellenőrizni/cserélni...

Jobb ötletem nincs, szervíz.

2014. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csacsi2 köszönöm :) a táp volt gyenge neki
2014. máj. 30. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!