Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GoogleChrome nekem miért...

OneHitGoHome kérdése:

A GoogleChrome nekem miért bootol ilyen lassan?

Figyelt kérdés

18mp alatt tölti be az első betöltését(azaz amikor elindítom onnantól 3-5mp egy oldal betöltése az sem jó,de elfogadható),12mp kb. a második elindítás..

Gépem:

AMD Athlon(tm)64 2X Dual Core Processor 2.0Ghz.

2GB DDR2 667Mhz Ram

128mb Vidikari<-nem a legjobb.:D

Netem: Down speed 22-28 Mbps Msping:4-17 Upload speed:7-9 Mbps forrás:speedtest.net <- szerintem ezzel sincs baj.


És ez akkor van ha be van kapcsolva a gép felcsatlakozok netre és kattolok egyből chrome ikonra.:D

Driverek fent vannak,Adobe 12 megvan.

Win 7 Ultimate 32bit van a gépemen.Talán azért?:D


Anyámék kis netezős gépén előbb be jött..xD

1.8Ghz Intel celeron single core

1Giga DDR2 ram (ghz-t ne kérdezzétek:D)

40MB vidikari

Azon is ugyanezek a cuccok vannak mint az én gépemen:D


Mitől lehet?(Bár azon win XP home edition van,azt is át kéne rakni 7re mert nem lesz támogatás..xD) Sry hogy hosszú lett:// Köszi előre is!!



2014. márc. 21. 06:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és anyáék gépén a net is ugyan az!:D
2014. márc. 21. 06:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Wim 7-tel, és ezzel a konfiggal azért tényleg gyorsabbnak kellene lenni. Nézd meg hogy melyek azok a programok, amelyek a windows-al együtt indulnak. rengeteg olyan apró kis alkalmazás, és program létezik, amiknek valóságos haszna nincs, csak feleslegesen zabálja az erőforrásokat.

Sok, kicsi sikra megy alapon ezek összeadódnak, és ez is okozhat problémát.

Esetleg telepítsd újra a chrome-ot, és ha tele van mindenféle bővítményekkel, akkor azokat hanyagold, és nézd meg hogy azok nélkül mennyire lesz fürge !

2014. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bővítménynek:

-AdBlock 2.6.25

-Facebook Theme Creator 3.0.9

-Google Dokumentumok 0.5

-Plus-HD-8.1 12721.9276.5030


Megpróbáltam letölteni még egyszer és ugyan az.

Bár az lehet probléma hogy tettem bele skin-t?

Géppel nem indul semmi,de ha indulna az tuti hogy nem változtatja ezt az időt.

Mert ha meg pl.:2Metin<- játék,1Skype,meg megnyitom rá a Chrome-t akkor is egy 17-19mp alatt tölt be.

2014. márc. 21. 07:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Más böngészővel mi a helyzet ? Opera ? Próbáld ki !
2014. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 levis56 ***** válasza:
Próbálj vírus kémprogramkeresést,rendszerkarbantartást,töredezettségmentesítést,ismeretlen programok toolbarok törlése.
2014. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mozilla 7-9mp.

Nincsenek ismeretlen programok/toolbarok a gépemen.Ha látom hogy kérdezi a program ki sem pipálom,meg ha nem lehet tőle a pipát kivenni akkor el sem indítom az intall-t.

2014. márc. 21. 08:01
 7/12 A kérdező kommentje:

Most töröltem a wow-ot..xD meg az asztalról a funny-t,

köcsög Hypercam nem is tudtam hogy rakott fel toolbar-t..-.-"

Most első indítás(újraindítottam gépem)<- újraindítási időnek jó a 21-26mp?:D őő első Chrome indítás lecsökkent 8-11mpre a második 5-7

2014. márc. 21. 08:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket!:D
2014. márc. 21. 08:20
 9/12 Lajos54 ***** válasza:
100%

A Google Chrome pár hónapja csinálja ezt. Mivel az automatikus frissítéskeresést nem lehet benne letiltani (én legalábbis nem találtam, mostanában meg már nem kerestem), elindítás után először "elmegy" megnézni, van-e hozzá valami új, azután előbányássza a (szerintem felesleges) ikonokat a leggyakrabban látogatott oldalakról, végül elindul. Első indításkor iszonyú soká jön be néha, utána már jóval hamarabb.

Érdekes módon, ha újratelepítem, eleinte egy darabig gyors, de pár nap múlva újra belassul az indulása.

Lehet vele valamit ügyeskedni állítólag, de még eddig nem volt hozzá türelmem, hogy végigböngésszek mindent.

Inkább a Firefox-ot használom, ha valami sürgős...

2014. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 levis56 ***** válasza:
Töröld a böngészési előzményeket.
2014. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!