Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GoogleChrome nekem miért...

OneHitGoHome kérdése:

A GoogleChrome nekem miért bootol ilyen lassan?

Figyelt kérdés

18mp alatt tölti be az első betöltését(azaz amikor elindítom onnantól 3-5mp egy oldal betöltése az sem jó,de elfogadható),12mp kb. a második elindítás..

Gépem:

AMD Athlon(tm)64 2X Dual Core Processor 2.0Ghz.

2GB DDR2 667Mhz Ram

128mb Vidikari<-nem a legjobb.:D

Netem: Down speed 22-28 Mbps Msping:4-17 Upload speed:7-9 Mbps forrás:speedtest.net <- szerintem ezzel sincs baj.


És ez akkor van ha be van kapcsolva a gép felcsatlakozok netre és kattolok egyből chrome ikonra.:D

Driverek fent vannak,Adobe 12 megvan.

Win 7 Ultimate 32bit van a gépemen.Talán azért?:D


Anyámék kis netezős gépén előbb be jött..xD

1.8Ghz Intel celeron single core

1Giga DDR2 ram (ghz-t ne kérdezzétek:D)

40MB vidikari

Azon is ugyanezek a cuccok vannak mint az én gépemen:D


Mitől lehet?(Bár azon win XP home edition van,azt is át kéne rakni 7re mert nem lesz támogatás..xD) Sry hogy hosszú lett:// Köszi előre is!!



2014. márc. 21. 06:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan indul, nem tudom, mindegy,kibírom végül is.
2014. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
lajos a te válaszod nekem igen csak jól jött,mert tényleg csak pár hónapja csinálja Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:D
2014. márc. 21. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!