Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ráestem tabletemre, megrepedt...

Ráestem tabletemre, megrepedt a képernyője középen, ott már nem akar működni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűen megbotlottam és véletlenül ráestem...és ahol berepedt már nem akar csinálni semmit,így a feloldó jelszót sem tudom beírni...mit csináljak?

2014. máj. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerviz és jó pénzért megcsináljál. Mennyiért vetted?
2014. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*megcsinálják
2014. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na ezaz..többért csinálnák meg mint amennyiért megvettem:"D Csak 20 000-ért vettem...a szervíz már nem érné meg..nem tudod hogy lehetne resetelni? Így tudnék valamit csinálni vele..
2014. máj. 25. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A Reset ilyenkor már nem igen segít .
2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Gyári állapot visszaállítása menüpontot válaszd, ha eléred. Az a kijelzőt is összeragasztja, gyári állapotúra....:D
2014. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De le van zárolva a képernyő és nem tudom feloldani:s Csak mondjátok légyszi hogy lehet resetelni:D
2014. máj. 25. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hangerő fel és Power gomb nyomása egyszerre. A tabletemen és a telefonomon legalábbis ez a nyerő kombináció. Aztán ha előjönne a recowery menü, ott a Wipe data factory reset.
2014. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A resetelés csak szoftveres gondokat old meg, hardvereset (mint amilyen a plexi kapacitív érintőpanel betörése is) nem. Vedd már észre, az előttem kommentelők csak hülyülnek :D Én is pont így jártam egy Concorde tab one készülékkel, anno 25k volt, szervizben azt mondták, hogy az érintőpanel cseréje csak a kijelzővel együtt lehetséges, ami több, mint 20k. Vagyis hagytam az egészet a p*csába és összekapartam egy kis pénzt, vettem egy p4-es gépet, amit már egy éve gond nélkül használok, most is arról írok.
2014. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem tört szilánkokra és még talán tud vele kezdeni valamit.
2014. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!