Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem akar elindulni a laptopom,...

Nem akar elindulni a laptopom, vajon mi baja lehet, tönkre ment a merevlemez?

Figyelt kérdés
Hiába indítom el a gépet, az ugyan el kezd betölteni (a zöld csík fut az alján), de nem akar véget érni,nem akarja kihozni a belépő ablakot, hanem csak tölt és tölt, ráadásul néha kattogó hangot ad, valyon mi baja lehet? Nagyon hálás lennék a segítségért.

2014. máj. 20. 12:49
 1/8 Tengor ***** válasza:
Milyen zöld csak? Windows betöltő képernyő?
2014. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,ez:

[link]

2014. máj. 20. 13:01
 3/8 Tengor ***** válasza:

Lehet, hogy csak a Vista mondta be az unalmast. Én a következőket tenném:

1.) live lemezzel adatmentés

2.) live lemezzel HDSentinel

3.) 2-es eredményének függvényében: új winyó és/vagy oprendszer újratelepítés

2014. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az adatmentést hogy kell csinálni, el kell vinni egy szervizbe, bocsi, ha nagyon értetlen vagyok, de nem vagyok otthon a témában. :)
2014. máj. 20. 13:23
 5/8 Tengor ***** válasza:
Át kell másolni a fontos adatokat egy külső adattárolóra. DVD-re v. HDD-re. Pen drive-ot, memóriakártyát nem ajánlom erre a célra.
2014. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átmásolnám én, de nem tudok belépni, mert már a belépőablakot sem tölti be, sajnos :(
2014. máj. 20. 14:10
 7/8 Tengor ***** válasza:
Ezért írtam, a live oprendszert. Az DVD-ről vagy pen drive-ról megy és ha hibás a HDD, de a gép többi része működik, akkor is használható.
2014. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!