Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 ultimate - "lefagyás",...

Win 7 ultimate - "lefagyás", mi lehet a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rendszerindítás után a gépem sokszor megfagy, mielőtt bármit is elindítanék. Semmit nem enged csinálni. Máskor meg rendesen elindul, (főleg, ha bejelentkezés előtt várok egy pár percet), viszont ha "magára hagyom" a gépet hosszabb időre, ugyanúgy hajlamos megfagyásra.

Mi okozhatja a problémát?



2014. máj. 24. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eredeti az operációs rendszer?
2014. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aktivált, de nem friss telepítés. Majdnem 1 éves.
2014. máj. 24. 20:28
 3/15 Tengor ***** válasza:
Valami megakasztja a betöltést. Kapcsold ki az automatán induló programokat és gondolkozz el azon, hogy az Ultimate kiadás mely szolgáltatását használod ki valójában, ami nincs meg egy kisebb kiadásban!
2014. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a Windows verzióval lenne gond. Nyomd le a Windows gombot, kezd el gépelni, hogy Rendszerkonfiguráció. Az automatikus indítás fülön nézd meg, hogy mik indulnak el, csinálhatnál egy képernyőmentést is róla.
2014. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem is Ultimate van. Töltsd le a CCleanert, takarítsd ki a programmal a gépet. Aztán nézd át az automatikusan induló programokat, a feleslegeseket tiltsd le. (pl. adobe update, java update, ) és jó lesz :)
2014. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tengor ***** válasza:
54%
#6, simizd meg a buksidat!
2014. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5: nem talál semmit se a futtatás parancs alatt, így nem tudom megnyitni. Olyan, mintha valami törlődött volna a rendszerből, pedig nem szoktam mókerolni a windowst.


#6: A gép "tiszta". Az Advanced System Care megvásárolt verziója van fent, tisztán tartja a gépet.

Semmi felesleges (=önkényes) automatikus indítás nincs engedélyezve

2014. máj. 24. 21:43
 8/15 anonim ***** válasza:
írd le a géped adatait aztán jobban tudunk segíteni. Ram,processzor...stb
2014. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2014. máj. 24. 22:26
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor az lehet a gond hogy egy éves... sztem húzd ujra... azt vettem észre legalább is nálam hogy minél kevesebbet megy annál tovább bírja, nekem napi átlag 16 óra használat mellett max 4 hónapig megy rendesen, de mikor más ujrakell tennem olyan hogy fél óráig írja az üdvözöljüket... és én is letiltok minden felesleges vackot ami nem kell hogy automatikusan induljon, + ccleaner van fent ami mellé van telepítve ccleaner enhancer is... rendszeresen, hetente vagy ha kell sűrűbben futtatok vírus és kémrobotkeresést, max hetente töredezettségmentesítek piriform defragglerrel és a ccleanert max két naponta futtatom valamint havonta portalaníttatom és mégis átlagosan három hónapig megy és utána ujrakell tennem mindent...
2014. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!