Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cyanogenmod? Melyiket? Hogyan?...

Cyanogenmod? Melyiket? Hogyan? Overmax-Vertis-01

Figyelt kérdés
Van egy Overmax OV-Vertis-01 telefonom,rootolt. Szeretnék rá Cyanogen custom ROM-ot tenni de fogalmam sincs melyiket is kéne. Az oldalukon külön erre a verzióra nincs megadva link, ezért gondoltam hogy hozzátok fordulok. A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!(írhattok PM-et is )

2014. ápr. 23. 15:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Android Verzió(jelenlegi):4.2.1

Kernel verziója(szintén mostani):3.4.5

Build szám:W980-OVERMAX-BT-FM-V1.7-20131130

2014. ápr. 23. 15:30
 2/3 anonim válasza:

Úgy tűnik, hogy erre a telefonra nincs Cyanogenmod.


[link]


Először a referencia készülékekre készítik el (Google Nexusok az elsők, aztán a többi mint pl. HTC One, Samsung Galaxyk stb.) Amire van "stable", azaz stabil verzió azok az igazán támogatottak.


Amire nincs, arra vagy találsz CM-et az egyéb kategóriákban (nightly build, experimen, snapshot) vagy nem.


[link]

[link]

[link] (ez az experiment kategória, csak akkor játssz vele, ha már nagyon sok ROM frissítést csináltál és nem zavar, ha sok a hiba benne)


Az általad megjelöltre semmit sem találtam.

2014. máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vertis01-re nincs Cyanogen.

Viszont van más custom rom:

Max Inception V2: nagyrészt megegyezik a gyári felülettel, de gyorsabb, mint a gyári szoftver, illetve stabilabb is.


Miui: A Xiaomi telefonokról ismert felülettel rendelkezik, stabil, de picit lassabb rom, cserébe nagyon szép.


Max Smart V2: Ez is stabil, gyors, kinézete egy kicsit samsungos.


AOSP: jó rom, de a kameraszoftver nagyon buta, illetve van neki pár hibája akkukijelzés terén


[link]


itt egy kicsit összeszedtem a telefonra elérhető romokat, és egyéb ehhez szükséges programokat :)

Ha valami nem megy írj nyugodtan (írhatsz prohardveren is, ott gyakrabban vagyok fent :) illetve ott van a telefonnak saját topikja)

2014. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!