Megéri a Digi tv?

Figyelt kérdés

Hello.


Kis segítséget kérnék,vélemények,tapasztalatok terén.

Jelenleg UPC-s vagyok de hajazok a Digi tv felé(főleg a Digisport miatt)

Jelenleg a UPC-nél bérlem a settop boxot,hd-s.

A Diginél látom hogy van saját beltéri hd-s de sok negatívumot olvasok vele kapcsolatban.Ez igaz valóban le van butitva?Kinek van ilyen és mi a véleménye róla.Olvastam hogy 3 óra inaktivitás után kikapcsol magától és hogy nem veszi fel így a pl hajnali kettőkor kezdődő műsort.Igaz ez?

Illetve milyen a digin a kép egy ful hd-s tv-nél,mind az SD mind a HD?

Illetve ha Én külön vennék egy sajátot tehát nem digiset akkor milyet ajánlanátok HD box,műsorfelvevős?

Várom a tapasztalatokat,észrevételeket hogy megéri e így a digi?



#Digi TV #Set top box #HD beltéri
2014. ápr. 21. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van.nos nincs lebutítva (szerintem).

ami elvárható tőle azt nyújtja,ha valami nem stimmel vele,az szolgáltatói vagy gyártói hiba.a 3 óra inaktivitás utáni kikapcsolásról nem tudok nyilatkozni mert még nem volt alkalmam kipróbálni.igen rögzíteni tudsz vele usb-s merevlemezre vagy pendrive-ra.hogy HD-ban rögzít-e azt nem tudom mivel nincs HD-s tévénk.az adások minősége az éppen nézett csatornától függ szerintem,és nem a tv-től (bár lehet hogy a HD tv javít a képminőségen.(HD csatornán HD a minőség, SD csatornánál SD).nagyjából ennyit tudok róla elmondani.bocsi.

2014. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!