Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGI-nek az internetjéről...

A DIGI-nek az internetjéről vélemények? Jó? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]

innen a középső árkategóriás internetre gondoltunk váltani rubicomról, de nem tudom egyrészt jó-e, tehát mindig jó-e a digi netje, és hogy ez a közép sebesség jó-e, vagy elég lenne a legolcsóbb...Igazából letölteni ritkán töltök le filmeket pl torrenttel, inkább böngészek, meg az a fontos, hogy az interneten lévő sorozatokat tudjam nézni...Aki ért hozzá segítene?


2011. aug. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a legkisebbet használom (20/10) úgy 3 éve már és tökéletesen elégedett vagyok vele. Hozza a névleges sebességét, nem lassul be, nem akad. Ami probléma volt nálam, az sem a szolgáltató hibája, hanem egy szerelőé. Szóval megéri az árát, csak ajánlani tudom.
2011. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem október óta van StartNET-em és eddig nagyon megbízható, stabil. Hosszabb kiesés ez alatt az idő alatt nem volt. Böngészésre és online filmnézésre szerintem elég a start. Ebben az esetben én azt csinálnám, hogy megrendelem a Start csomagot és ha nem vagyok elégedett, akkor kérek emelést, ez elég könnyen megy. Viszont ha megrendeled a base-t, akkor azt csökkenteni már nehezebb, főleg ha hűségidőt is kötsz.
2011. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5 hónapja van, UPC-ről váltottam, még ez idő alatt nem volt rossz (Nógrád megye), korrektül megy napi 10-12 órát, egyszer volt gond, nem a netszolgáltatással, kábelt vágtak el, még aznap javították. Ha nem nagyon töltesz le filmet, szerintem elég az olcsóbb is, igaza van az előttem írónak.
2011. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnél igencsak akadt a diginet és nagyon gyakran szétkapcsol, vagy időtúllépés van.


Amúgy sok helyen nem rossz a dolog, de nem árt doafigyelni, hogy hányan és milyen csomagot használnak a házban (ha LAN-ról beszélünk), mert tök jó, hogy optikán jön a net és a házon belül van elosztva, de ezzel együtt jár az is, hogy lényegében osztozol a többiekkel.

A sebességek pedig elég magasak ahhoz, hogy egy nagyobb pl 10 emeletes panelház az optikai kábelt is le tudja terhelni...

2011. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!