Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Digi csomagban van most ez...

A Digi csomagban van most ez az akció 5200Ft (tv, telefon, internet). Megéri ez?

Figyelt kérdés
Valaki kötötte már ezt be?És ha már van digi tv-m,attól még át lehet térni erre a csomagra? Az internet az 20Mbps, ha jól tudom,de ez nem lassú?
2009. jan. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem éri meg. Vagy 50 Tv csatorna, a net elég lassú, kb 2.2MiB/sec (2.2 MEGABÁJT/sec), a telefon másodperces elszámolású.

Mivel LAN végpontot kapsz, kotor6sz más gépén is, ha az osztott meg valamit.


Már 1 éve van nekem.

2009. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megéri !!!

Előző hozzászólótól kérdezem-- a 20 Mbit /s letöltési és a 10 Mbit/s feltöltési csomagot lassunak találod ????

Az ország egyik leggyorasabb net csomagja . És mindez 2500 ft ért !!!!!

A netet és a telefont külön is kérheted --akkor is 5200 ft lesz a három szolgáltatás összege.a Tv 2700ft a net 2500ft a telefon meg előfizetési dij nélkül van (csak a lebeszélt perceket kell fizetned)

2009. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok!

Ez csak irónia volt, csak nem tettem oda a :) jelet, mert utálom a szmájlikat.


Ár/teljesítmény viszonylatban verhetetlenek, a kezdeti problémák már megszűntek, stabil a rendszer. Csak ajánlani tudom.

2009. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah most aklkor jó ez a csomag? és az nem számít ha már van tv-m scak többi nincs? és a telefonnal hogy van? nem kell fizetni csak lebeszélni a perceket vagy hogyan?
2009. jan. 9. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen a csomag jó. Az egyik legjobb . Nem számit hogyha csak tv van bekötve . Külön külön is megrendelheted .Persze ha bent van a kábel a lakásban . A telefonnak nincs előfizetése, csak a lebeszélt időt kell fizetned , de az is nagyon kedvezményes. Ha bővebben akarsz tudni a telefonról nézz körül itt: [link]
2009. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!