Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP nyomtató szkennelésnél...

HP nyomtató szkennelésnél miért írja ki, h nem találja a nyomtatót, mikor már feltelepítettem, és a nyomtatást meg engedi?

Figyelt kérdés
Hp Deskjet 1520-asom van,de nem engedi a szkennelést.Nem értem miért,már aggódom,h hibás gépet vettem.Nyomtatás gond nélkül megy,de a szkennelésnél nem találja a gépet.Már a számítógépet meg a nyomtatót is újraindítgattam,kihúzogattam,de semmi :/ Valaki tudna esetleg segíteni? 22/L.

2014. márc. 11. 12:42
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Feltelepítetted hozzá a kezelőprogramot is? Amit a nyomtatóhoz mellékelnek egy CD-n. HP Director, HP irányítóközpont, vagy valami hasonló neve van (verziótól függően).

Amúgy, ha az illesztőprogram (a gyári) rendesen telepítve van, bármelyik képszerkesztőbe, de akár a Wordbe is be lehet olvasni a képet. Képszerkesztőnél olyat keress, hogy "kép behozatala" vagy "Importálás" vagy hasonlót (programja válogatja), a Wordnél pedig (de ugyanígy pl. az OpenOffice esetében is) a Beszúrás-Kép-Képolvasóból útvonalon éred el a funkciót.

2014. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a HP Print & Scan Doctor-t, nekem más problémában tudott segíteni.
2014. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!