Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok nyomtatni ha...

Miért nem tudok nyomtatni ha feltelepítettem a nyomtató CD-jét? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Arról lenne szó h. van egy HP Deskjet F390 nyomtatóm és elromlott a gépem ezért a laptopomhoz csatlakoztattam.

Oks...érzékeli a gép van benne tinta tudok scannelni és fénymásolni de nem tudok nyomtatni hiába telepítettem a nyomtató CD-jét. Azt írja ki, hogy ez a szoftver nem ment át a logo tesztelésén amely a windows XP-vel való kompatibilitást vizsgálja. Ha folytatja a szoftver telepítését veszélyeztetheti vagy megingathatja a rendszer stabilitását. A Microsoft azt ajánlja, hogy állítsa most le a telepítést és lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával olyan szoftverért amely sikeresen átment a a windows logo tesztelésén. Pedig eredeti CDvel telepítettem. Lécci segítsetek mert elég fontos lenne...előre is köszi :D


2009. dec. 14. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz a Microsoft, "hülye" szövegével, szinte minden hardver telepítésénél kiírja ezt, nyugodtan telepítsd fel.
2009. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem lenne rossz...de sajnos akárhányszor feltelepítem és nyomtatni akarok újra kiírja h. telepítsem fel... de azért köszi :)
2009. dec. 14. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira hülye szöveg az csak,de most valóban hagyd figyelmen kívül és jó lesz a nyomtatód.
2009. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is telepítsd fel nyugodtan, biztos lehetsz benne hogy kompatibilis az XP-vel a nyomtató driverje. Ez egy sablon szöveg amit kiír. Ha mégsem lenne esetleg kompatibilis (amit nem hiszek) akkor max. nem települ a driver. Nem fogja megingatni a rendszer stabilitást.
2009. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszolóknak :D

de sajnos így se akar nyomtatni mert mindig mondja h. telepítsd fel...hiába telepítem már kb...harmincadjára..de azért köszi :)

2009. dec. 14. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Felmesz a hp oldalara (www.hp.com www.hp.hu) es keresel egy ujat a driverek kozt, es megprobalod a legujabb drivert letolteni, es azt telepiteni.


de mivel leirtad hogy xp-hez kell deskjet F370 driver, voltam olyan rendes es rakerestem, ime:


[link]

2009. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő 1000köszi :D aranyos vagy :)
2009. dec. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!