Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fps ingadozás és lagg. Mit...

Fps ingadozás és lagg. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Videokártya Intel(R) HD Graphics Family (3953432 KB)

Videokártya NVIDIA GeForce GT 520MX (1024 MB)

CPU típusa IntelCore i3 , 2300 MHz

Alaplap neve Samsung 300E4A

Ram 2x4Gb DDR3-1333


Az fps-em játékban fixen 60fps volt, nagy tömegben lement 35-40-re. Pár napja beléptem, és az fps-em brutálisan lecsökkent. (1-2) Mindent megpróbáltam javítása érdekében, újra tettem a windows-t, feltettem a driver-eket, frissítéseket elvégeztem, megpróbáltam a játékot terhelését átállítani az erősebb videó karira az nvidia vezérlőpultban. Jelenleg annyit értem el, hogy az fps-em belépéskor 200, majd elkezd csökkenni, 120-200-->60-120--->30-60--->és végül 7-40 között ugrálva megáll, néha felmegy 60-70-80-ig de hamar visszaesik. A netem teljesen jó. az élményindexem 4.3 a processzor miatt, a windows aero és a játékra való videó kártya 6,5-ös értéket mutat, a ram 7.2 és a merevlemez természetesen 5,9. Teljesen tanácstalan vagyok kérlek segítsetek! A world of warcraft nevű játékkal játszom, de megnéztem más is akad. Nem is a játék érdekel igazán, hanem hogy garis a gép és kell e szervizeltetnem, vagy van szoftveres megoldás.



2014. febr. 24. 12:07
 1/2 Tengor ***** válasza:
Hőfokok rendben vannak?
2014. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Nem melegszik és még külső hűtése is van.
2014. febr. 24. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!