Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MP3 szoftverfrissítés?

MP3 szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Hogyan kell szoftvert frissíteni egy mp3 lejátszón? (Thomson) Sokat utánaolvastam, mi lehet a gond, és ezt ajánlották. Előre is köszi!:)
2009. dec. 10. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A típusszámot már mondja is a bűvös nyolcas golyóm. Mindjárt meglesz. Már látom. Majdnem megvan. Áhh, nem sikerült, azt hiszem neked kell megmondanod :/.


;-D

2009. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D:D:D Thomson Lyra M100E256

Ez valóban lemaradt:D Nos?:)

2009. dec. 11. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha tudod hogy ami a kezedben van az nem Thomson lejátszó. Ugyan a Thomson néven fut de ezt csak kölcsönadta a gyártó egy másik kínai gyárnak ami legyárthatja vele a szar másolatait. Anno a Sony is adott ki ilyeneket nagy multiknak.

Neked most konkrétan egy SigmaTel MSCN Audio Player készüléked van. Frissíteni nem tudod és ne is keress hozzá semmit, mert a kínai gyártó ilyen dolgokkal nem vesződik, szóval semmilyen támogatás nincsen hozzá. A Thomson honlapján sem fogod megtalálni a termékek között. Olcsó húsnak híg a leve.

2009. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ebben biztos vagy? (Am nem én vettem..)
2009. dec. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!