Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szoftverfri...

Mennyibe kerül egy szoftverfrissítés egy mp4-en?

Figyelt kérdés
Az mp4-em kb fél éve nem működik.Nem kapcsol be,és nem lehet tölteni.Mikor megvettem,már 1 hét múlva ezt csinálta,de akkor volt rá garancia és ingyen megcsinálták.(azt mondták csak szoftverfrissítés kellett,nem kellett bele új aksi)Kb. 8 hónapig bírta,aztán megint felmondta a szolgálatot,úgyhogy vettem egy másikat.De a régit nem akarom kidobni,míg nem tudom mennyiért csinálnák meg.Valaki tudna segíteni,hogy ez kb. mennyibe kerül?Vagy ha az aksija rossz,akkor egy új bele mennyire drága?Köszi a válaszokat!
2011. szept. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a szoftver frissítést azt te magad is meg tudod csinálni ami cd-t adtak hozzá felteszed a gépre majd csatlakoztatod az mp4-et és frissíted avval amit gépre telepítettél szoftvert
2011. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem adtak hozzá CD-t? :( Olyankor mit lehet csinálni?
2011. szept. 8. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor azért van az internet hogy letöltsd a házzá tartozo frissitéseket
2011. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!