Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Indítás után mindig a...

Szancso747474 kérdése:

Üdv! Indítás után mindig a következő hibaüzenetet kapom : " Non system disk or disk error. Replace and strike any key when ready" A Vinyó jó. A Bios beállítások is, habár ebben már nem lennék biztos. Kérem, segítsen valaki, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 21:10
 1/6 Tengor ***** válasza:
Miből gondolod, hogy jó a vinyó?
2014. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali51 ***** válasza:
Vedd ki a lemezt a meghajtóból!
2014. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivettem a lemezt...A vinyót felismeri,kezeli,rárakja az oprendszert csak éppen nem indul el...telepítés előtt az a haldokló xp pedig ment rajta...ilyet még nem pipáltam
2014. febr. 17. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rendszerlemez, ez a baja, vagyis a telepítőd nem jó. Szerezz be egy használhatót.
2014. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A telepítőm nem jó...? Próbáljam másik xp lemezzel...? Miért nem mindegy neki...? Évek óta használom ezt,igaz nem ezen a gépen.Ez érdekes,nagyon köszönöm,megpróbálom :)
2014. febr. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!