Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a pendriveom?...

Miért nem jó a pendriveom? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Bárhová bedugom, minden egyes gépnél és operációs rendszernél ezt írja ki: " Az eszközillesztő szoftver telepítése sikertelen volt"

De miért? Mi baja lett? Fontos lenne megmenteni, mert rajta az összes házim. El se hiszem, hogy sz*r, pedig komolyan ma akartam feltenni a gépre is, mert az a biztos, ha több helyen meg van, és erre tessék...

Most mit csináljak? Menthető a dolog?


Köszönöm a mielőbbi válaszokat előre is?



2014. jan. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg másik gépbe tenni. Ritka eset, de aztán kereshetsz drivert a pendrive-hoz.
2014. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
RUST IN PEACE pendrive! :((
2014. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerestem drivert-t, de sehol nincs meg 2006-os pendrive... :-S
2014. jan. 8. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Erős érv a jó backup stratégia kialakítása mellett.
2014. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van rajta LED? Ha igen, akkor az világit folyamatosan, ha rádugod? Ha nem, akkor lehet megfeszült a csatlakozója és nem érintkezik rendesen. Dugd be a gépbe és óvatosan nyomd el valamelyik irányba és próbálgasd addig, amíg talán érzékeli a gép. Ha felismerni, akkor azért legyen ott valaki melletted, aki lement minden, hogy neked ne kelljen mozognod.
2014. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!