Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most (2014) -ben átváltani windows 7-ről windows 8 -ra?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek?
2014. febr. 5. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Érv: tervezik a win7 támogatásának beszüntetését, Ellenérv: A win8 egy rakás sz@r ZSÍRÚJ gépre tettem fel EREDETI példányt....első indulásnál az explorer.exe hibát észlelt..formáztam és tettem vissza a win7et.
2014. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem nem. Kiváltképp, ha jogtiszta példánnyal rendelkezel hetesből, és a 8-ast is meg akarod venni. Nem éri meg a többletköltséget.

Egyébként meg mindenki döntse el maga, hogy tetszik-e neki vagy sem. Nincs nagyobb gépigénye a hetesnél így ki lehet próbálni. Nekem volt vele jó pár hajtépős élményem, így visszaraktam a 7-est.

Azt hiszem inkább megvárom Windows 9 -et. Azt talán már egy kiforrott Windows 8 lesz, mint ahogy a Windows 7 volt egy kiforrott Windows Vista.

2014. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

"Érv: tervezik a win7 támogatásának beszüntetését"


Az még azért jóval odébb van:

[link]


Valószínűleg csak javítócsomag nélküli SP0 változat támogatása szűnik majd meg a közeljövőbe.

2014. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem..:) Amúgy szerintem se olyan nagy a "cucc"
2014. febr. 5. 13:47
 5/6 A kérdező kommentje:
P.O.C írnék egy újabb kérdést, válaszolj arra is.:DD
2014. febr. 5. 13:48
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha tudom a választ válaszolok.
2014. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!