Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le a gépem?

Miért lassult le a gépem?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete csinálja azt a gépem hogy magától nyitogatja a böngészőt volt hogy 100 felett nyitott meg egyszerre.. néha nem ezt hanem kezdőlapra tesz állandóan.. és kb 3 napja teljesel lelassult minden amit eddig gyorsan megnyitott az 5x annyi időbe is telik vagy még több a CPU max 70%-ig megy fel ilyenkor is szóval nincs leterhelve a RAM is csak 60% körül maximum de mégis le van lassulva.Futtattam már rajta vírusirtást, malwarebytes-t stb nem segített (nem találtak semmit) újratelepítés sem segített rajta valami ötlet mit lehetne még kipróbálni?

2014. jan. 21. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az lehetne a baj?
2014. jan. 29. 14:38
 12/13 anonim ***** válasza:
drivereknek illene még fent lenni és az advanced sytem caret probáld ki.
2014. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

és youtube szaggatást pedig a régebbi adobe flashal tudod megoldani.

XPalatt nem szaggatna a mostani flashel sem de a vista utánnin mindegyiken fog és ezt csak régebbivel tudod orvosolni.

Ezt több laptomnál is oldottam már meg ilyen formában.

2014. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!