Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult be a gépem...

Miért lassult be a gépem ujrainstalálás után?

Figyelt kérdés

Ujra lett instalálva a gépem ugyan arra a Windows 7 Ultimate x64 SP1 MSDN-re amire 1 éve is volt,minden driver felkerült hiba nélkül és a rendszer mégis lassú,kicsit késve irja ki a hotkey-ek ikonját pl.fn+f11 amivel a hangot veszem le,mire kiirja h. egy gombnyomásra leveszi azt az 5% kb. adigra kimegyek egy kávéért.Régebben minden futot rajta szépen kicsit tőbb mint 1 éves a laptop:Asus G55 VW

CPU:Intel Core i5-3210M CPU 2.50GHz

GPU:nVidia GeForce GTX 660M 2GB

RAM:8GB 1800MHz


2013. okt. 22. 22:12
 1/6 levis56 ***** válasza:

Csinálj rendszerkarbantartást,töredezettségmentesítést,újratelepítés után nekem is végig kell ezeket csinálni mert hiába új a rendszer többezer hiba van a registry-ben a beállításokban,biztonsági kockázatokban, az autómatikus frissítések telepítőfájljait törölni egy csomó hely szabadul fel. Itt van két progi ez a nagyját megcsinálja,a többi rajtad múlik. [link]

[link]

2013. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most futtatom az advanced system care-t és még 1 kérdés,melyik mapába tölti le a windows az automatikus frissítéseket?
2013. okt. 23. 11:54
 3/6 levis56 ***** válasza:
Valahova a Windows>system32,de telepítés közben kiírja awindows updatte>frisítések keresése>frissítési előzmények,itt megtalálod.
2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megcsináltam mindent de még mindig észrevehető a laptopom fáziskésése....ar erő forrás figyelő a CPU-ra alaphelyzetben 50% ír ki...a graf benchmarknál nagyon instalbil
2013. okt. 23. 13:21
 5/6 levis56 ***** válasza:

Magas CPU, vírus vagy kémprogram,ha alaphelyzetben ennyi akkor a háttérben programok alkalmazások futnak vírus terjeszkedik beépül mindenhová,utána kéne gondolni rendszer újratelepítés után milyen programokat telepítettél és azzal milyen nem kívánt alkalmazás került a gépre a programok közűl töröld az ismeretleneket,itt van egy on line vírusírtó és egy kémprogi,futtasd le őket.

[link]

A legfrissebb dátumra kattints DR Web Cureit.

[link]

2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már rájötem a problémára a kernel idő a feladatkezelőben a CPU-nál nagyon magas volt és az Advanced System Care-nak a kis gadgetja okozta ezt a magas CPU használat problémát,uninstaláltam és már gond nélkül megy :)
2013. nov. 5. 06:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!