Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le a gépem?

Miért lassult le a gépem?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete csinálja azt a gépem hogy magától nyitogatja a böngészőt volt hogy 100 felett nyitott meg egyszerre.. néha nem ezt hanem kezdőlapra tesz állandóan.. és kb 3 napja teljesel lelassult minden amit eddig gyorsan megnyitott az 5x annyi időbe is telik vagy még több a CPU max 70%-ig megy fel ilyenkor is szóval nincs leterhelve a RAM is csak 60% körül maximum de mégis le van lassulva.Futtattam már rajta vírusirtást, malwarebytes-t stb nem segített (nem találtak semmit) újratelepítés sem segített rajta valami ötlet mit lehetne még kipróbálni?

2014. jan. 21. 21:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja meg még annyi hogy ha youtube videót nézek felmegy 100%-ra a CPU és akad a videó olyankor a flash veri fel annyira de máskot pl. játék közbe nem csak akad végig
2014. jan. 21. 21:43
 2/13 levis56 ***** válasza:

[link]

Az autómatikus frissítéseket kapcsold ki!

2014. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ ezeket kipróbálom a frissítések ki vannak kapcsolva, ki is voltak.
2014. jan. 21. 23:20
 4/13 A kérdező kommentje:
nem jött be egyik sem mindet megcsináltam. :(
2014. jan. 22. 14:02
 5/13 levis56 ***** válasza:

Ezeket futtasd le.

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez se jött be de már kb ott tartok h 3 perc után teljesen lefagy
2014. jan. 26. 18:16
 7/13 A kérdező kommentje:
már nem csak a böngészőt nyitogatja hanem mindent amit csak tud...
2014. jan. 27. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Öcsém, neked vagy valami durva vírusod van, vagy valami progi cseszi szét totál a géped.


1. Milyen vírusirtót használsz?


2. Milyen nagyobb, aktívabb ill. mélyebben beépülő programokat telepítettél mostanság?

2014. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húzd újra rajta a windowst.

Rögtön telepíts nodot vagy amit akarsz és egy advanced sytem caret és csak olyat tepíts amire valóban szükséged van.

A youtube szagatássa valószínűleg a gyenge processzor miatt van! Ilyen esetben szerez valahonnan egy adobe flash régi verzióját és megoldódik a problémád!

2014. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmilyen program mert nemrégen telepítettem újra a gépet... avast-ot használok az az egy amit rá telepítettem. én alaplaphibára gondoltam
2014. jan. 29. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!