Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép megy de nincs kép. Mi...

Bbnc223 kérdése:

A gép megy de nincs kép. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kb egy hete vettem bele új alaplapot és procit is mert elromlott az előző hozzá se nyultam csak megnéztem meg van e minden a dobozukban.Most a hétvégén raktuk össze(olyan ember aki 2 evig ezt csinálta) és mikor bekapcsoltuk ment a gép de a monitor csak avillogot.Csak alaplapot és procit cseréltünk meg próbáltuk videokártya nélkül is de nem ment.Nem tudjuk mi lehet a probléma ha valaki tudna segíteni vagy megoldást találni nagyon megköszönném

#Gép megy kép nincs #csak vílágít a monitor
2014. jan. 19. 08:05
 1/4 anonim válasza:

Próbáld meg hogy kiveszitek a ramokat is egyenként, egyszerre minden indításnál egy legyen benne. Ha valamelyiknél csipog akkor az volt a probléma.


(nekem ilyen volt)

2014. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivettük de nem csipogott
2014. jan. 19. 10:02
 3/4 anonim válasza:

Probáld meg hogy valaki más ramját teszed a gépbe azzal elindul e. Elég 1-et csak.

Ha elindul akkor a ramjaid hibásak. Ha nem akkor a VGA-val lesz a bibi

2014. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet a vga zárlatos akkor viszont dobhatom ki az új alaplapot és talán a procit
2014. jan. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!