Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem érzékeli a...

A laptopom nem érzékeli a füllhallgatómat, miután egy usb-s csatlakozót kapcsolatam rá. Azután lett rossz miután rákapcsolat, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az usb olyan típusú amire szintén fülhallgatót lehet csatolni, mikrofonnal

Amióta ezt rákapcsolatam nem érzékeli. Sajnos nem értek az ilyenekhez.



2014. jan. 18. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudni kell egyébként hogy a füllhallgató is működik ( többel is próbáltam) és hogy ezen felül a csatlakoztatásával ezelött nem volt probléma, ezért gondolom hogy valamit letilthatott, vagy bármi. viszont a letiltott elemeknél nincs ott..
2014. jan. 18. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az USB-s csatlakozó az egy külső hangkártya és a hangbeállításaid átálltak arra na azt kell tiltani vagy alapértelmezett hangkártyának az alaplapit visszaállítani.
2014. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lujza21 válasza:
Nálam is ez a problémám. Az utolsó kommentelőtől kérdezném, hogy hol lehet átállítani alaplapira a beállításokat. Vistas a gépem. Köszönöm előre is a választ.
2014. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!