Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Clans.hu -ról rendeltem egy...

Clans.hu -ról rendeltem egy Minecraft szervert, utalással (tegnap) ma 08:00-ra ment át nekik a pénzt. Most 18:00 van és még mindig nem kaptam meg a szervert?

Figyelt kérdés

Írtam kettőször is nekik az ügyfélszolgálatra, de nem válaszoltak még. Az oldalukon azt írják, hogy az ügyfelek már aznap megkapják a szerverüket... jó jó, még tart a nap, de nem hiszem hogy ma megfog jönni.


Szóval, mindent jól csináltunk, az azonosítómat feltüntettük, a bankszámlájukra küldtük, a kedvezményezett nevére. Miért van ez?


Ennyire rossz lenne ez a szerver hosting, vagy csak szimplán lenyúlták a pénzt?



2013. dec. 20. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
oké, most a bizonylatról is küldtem képet de még mindig semmi. csalók!! :(
2013. dec. 20. 19:29
 2/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Nem csalók, több ismerősömnek is van ott cs és minecraft szervere. De nemtom, lehet hogy valamit ti rontottatok el, nem vettetek észre valamit, vagy csak szimplán nincsen idejük válaszolni, elvégre nem egy kis cégről van szó...
2013. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit ronthatnánk el? Az azonosítót feltüntettük, bankszámlaszámukat copy-pasteztük szóval nem lehet rossz, a kedvezményezett neve is jó. Tegnap reggel 8 kor ment át a pénz, azóta semmi. 2x is írtam nekik, semmi. A chaton kérdeztem őket de azt mondták 1-2 napba telik a válasz... pff miért nem az van ha elutaljuk akkor egyből küldik a pénzt?
2013. dec. 21. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!