Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lol-ban miért nem tölt be a...

Lol-ban miért nem tölt be a Store? O. o rányomok és csak fekete képernyő. HELP!

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:
valaki?
2013. dec. 26. 15:49
 2/9 zsomkovacs ***** válasza:
Milyen Windows és melyik Internet Explorer verzió van fent a gépeden? Ha átváltasz a profilodra, majd vissza a store-ra (és vársz egy kicsit), akkor sem tölt be?
2013. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne pont IE? Nincs olyan hülye a világon, aki azt használná!
2013. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsomkovacs ***** válasza:
Az Internet Explorert elég nehéz LETÖRÖLNI Windowsról, nem azt kérdeztem, használja-e. Az API-ját meg reneteg program használja (pl. XP-ig a Windows Intéző is, lehet, hogy azóta is), többek közt a LoL is felhasználja a store megjelenítéséhez. Úgyhogy az Internet Explorert nagyon is sokan használják, csak nem internetböngészésre...
2013. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
win 7 hp 64 bit,és a chrome-ot szoktam használni!! :D
2013. dec. 29. 11:27
 6/9 A kérdező kommentje:
most megpróbáltam úgy, hogy az IE-t megnyitottam és úgy nyitottam meg a lol-t is..nem volt jó..lehet megpróbálom úgy hogy az összes böngésző meg van nyitva..
2013. dec. 29. 11:32
 7/9 A kérdező kommentje:
nem jó :DD
2013. dec. 29. 11:35
 8/9 zsomkovacs ***** válasza:

Nem kell megnyitni semelyik böngészőt, attól még a LoL tudja használni. Senki nem kérdezte, hogy mit használsz, hanem hogy melyik Internet Explores verzió van TELEPÍTVE. De mindegy, Win7-en minimum IE8 van, azzal nekem működik. Próbáld meg ezt:


[link]

2013. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem jó..
2014. jan. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!