Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a számítógép baja ha...

Mi lehet a számítógép baja ha folyton újraindítja magát?

Figyelt kérdés
Például ha egyszerre két játékot játszok, vagy a legidegesítőbb ha prezentációt készitek akkor is lefagy aztán kikapcsol és újraindítja magát. De pl ha sims-et játszok akkor is, ha pl megnéznék egy filmet minimum 20szor kikapcsol. Amúgy windows XP, vagy hívjak szerelőt?

2013. dec. 23. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik. Valószínű laptopod van, és tűzforró a billentyűzeted is.
2013. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem laptop, kb 6 éves számítógép
2013. dec. 23. 12:35
 3/12 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor mondjuk a tápegység.
2013. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és az mi pontosan? :D
2013. dec. 23. 20:00
 5/12 Gábor_79 ***** válasza:
Elhasználódtak a benne lévő kondenzátorok. Kiszáradtak vagy felpúposodtak -az a hiba egyértelmű jele.
2013. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyél uj hűtőpasztát ugy jobb lessz a hűtése én is igy jártam mikor tulforrósodott a procim valami hibaüzenetet irt ki nekem utánna ujraindult és igy csinálta de szerencsére megoldotta a hűtőpaszta lehet nekedis ez van elhaszálódva..
2013. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nekem kikapcsol kijön egy kék kép és ott írja angolul, hogy mit kell csinálni ha ez először történik vagy már többször, és ezt a hütöpasztát én megoldhatom vagy hívjak szerelőt?
2013. dec. 25. 22:01
 8/12 Gábor_79 ***** válasza:
Hát a szerelő csak lehúzna pénzzel, ha idegen. Ha lenne ismerős aki érti, az lenne a jó. Egyébként nem egetverő dolog. Magad is képes lehetsz, de körültekintőnek kell lenni. Vigyázni a műanyag alkatrészekre, pöckökre, mert törékenyek. Minimum nézz meg egy-két videót, ha még tudsz.
2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szerelő az régi barátunk, de vagy 7 hónapja vittük hozzá, hogy javítson meg valamit és azóta van ez, amúgy ő meg pénzt kér.
2013. dec. 26. 13:12
 10/12 Gábor_79 ***** válasza:
Végül is nem tudni milyen foglalatról van szó, de én az inteleset először próbáltam és sikerült. Ésszerűen van ez kitalálva, embereknek. Ha csak tényleg CPU hűtés baja van, akkor meg tudod csinálni. Igazából a processzort ki se kell venni, vagyis jobb ha nem veszed ki véletlen sem. Ha fellazítod a bordát akkor az egy kicsit (vagy nagyon) köthet, azt csavaró mozdulatokkal választd szét. A ventilátor alaplapi tápcsatlakozását ne felejtsd visszadugni a végén! Ha már szétszetted portalanítsd is, mert a kosz rontja a hűtést. Én személy szerint szívesen barkácsolok ilyennel.
2013. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!