Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert kekhalozhat egy szamitogep?

Miert kekhalozhat egy szamitogep?

Figyelt kérdés

Mult heten elkezdett egyszercsak kekhalalozni.kitakaritottam,mert azt hittem az a baj,de megsem.most miert kekhalalozhat?

Virus miatt is lehet.most instalalom ujra,majd jelentkezek



2013. dec. 23. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Vírus az lehet.


Ha a reinstall nem segít, akkor irány a szervíz, mert vagy boot-sektoros vírus, vagy fizikai hiba. Mindkettő házilag orvosolhatatlan.

2013. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ujrainstallaltam,viszont reggeltol lb 8 9 ig megy hiba nelkul,de utanna kekhalal,az aero felulet is basicra all es vissza ugrik,meg ijesmi,pedig mar nem ia jatszok nagy gepigenyu jatekokkal.heartsone meg metin2

Szerintem ezt egy 2 magos gep csak elbirja ugy hogy nem fagy be.

Nem is erte mi lehet a gond.de az a vicc az egeszben hogy tavaj es tavajelott telen is kezdte.nyaron meg semmi problema

2013. dec. 23. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gond állt fenn ma reggelig amikor is driver frissítés érkezett a videokártyához. Azóta nem jelentkezik a hiba, egyenlőre. KOP KOP KOP
2013. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En most direkt vga drivert sem tettem fel,de megis
2013. dec. 24. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha virus van rajta akkor van kulso vinyod akkor futtasd a virusirtot osz csa ha nemjo vidd el a szerelokhoz ennyi
2013. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!