Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen digitalizáló táblát...

Pink07 kérdése:

Milyen digitalizáló táblát vegyek?

Figyelt kérdés

a cél az lenne, hogy hobbi szinten rajzolgassak vele, de persze azért minőségi rajzokat készítsek. :)


a laptop amihez használnám egy asus k52j-sx10d a kijelzője: Kijelző: 15.6" WXGA HD LED (1366 x 768)



nézegetem ezt a genius ami 10000ft kerül, de ez minőségtelen lenne? Vagy nincs olyan tudása? Van különbség rajzolásnál a tábláknál, mondjuk valamelyikkel jobban lehet?

esetleg ti mit ajánlanátok?



2013. dec. 7. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

1.: ne geniust vegyél

a genius-t nem szeretjük, a genius rossz! xd viccet félretéve, nagyon hamar meghal3 genius árából már összejön egy wacom intous (mondanék bamboo-t de megszűnt >.<) ha geniust veszel akkor készülj fel arra, hogy havi rendszerességgel ki fogsz dobni 10K-t, ha újat veszel, mikor elromlik, ha wacomot veszel, az viszont egy életre szól (plusz - minusz toll töltény v. mi az) a wacom a legjobb márka kerek e földön, és hidd el, nagyon megéri azt venni! Ne vegyél geniust - ja és ha windows op. rendszered van, akkor tuti menni fog vele!

2013. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

win 8-am van.

kinéztem egy wacomot tegnap megakartam rendelni a grasshoppernél de ma már eltünt.

2013. dec. 10. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
mert megszűnt a bamboo
2013. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!