Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digitalizáló táblát használni...

Digitalizáló táblát használni milyen nehéz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy digitalizáló táblát, de nem tudom hogy milyen nehéz használni, az alapnál kicsivel több informatikai tudásom van, valamennyire megy a PhotoShop is, és jól rajzolok, de ez nem tudom hogy mennyire elég, ahhoz hogy jókat tudjak csinálni, és 10ezer forintot ne feleslegesen adjak ki egy digitalizáló táblára..


Érdemes megpróbálni, vagy külön tanfolyamokra van szükség, hogy az ember elsajátítsa a használatát?



2013. okt. 1. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. annyi tudás kell hozzá, mint az egér használatához. 10 rongyért viszont nem biztos, hogy valami jót kapsz. Egy biztos ne Geniust vegyél, mert maga a hardware jó, de a hozzá adott driver egy hatalmas szemét görgeteg, teljesen használhatatlanná teszi a táblát.
2013. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért 10 ezerért nem érdemes táblát venni, oké hogy olcsó de azok 90% ban csak szemét.

Egy jó rajztáblára 25-30 ezret érdemes rászánni de tényleg csak akkor érdemes venni ha ki is használja az ember és tudja is kezelni. Mert azért picivel másabb mint a papír meg ceruza változat de ugyan akkor alapjában véve ugyanaz csak a hozzátartozó programot és tudni kell használni legyen az a gyárija vagy photoshop vagy bármi.

Én csak azért nem vettem mert annyit nem rajzolok gépen hogy rendesen kihasználjam, meg én inkább csak átszerkesztek képeket amihez az egér is bőven elegendő nekem, ha nagyon kell tábla én mindig kérek kölcsön 2-3 napra és ennyi. Szerintem te is kérj kölcsön valakitől egyet párnapra és próbálgasd milyen abból tudni fogod hogy most kell-e neked vagy nem.

2013. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!