Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX360 kérdések. Csak olyan...

XBOX360 kérdések. Csak olyan válaszoljon,aki ért is hozzá!

Figyelt kérdés

A GÉPEM:

XBOX 360 (PREMIUM 20GB)

FALCON ALAPLAPOS

1.6-OS LEGFRISEBB FRIMWARE

HŰTÁSMÓDOSÍTOTT MEMÓRIAHŰTÉSMÓDOSÍTOTT

106CENTIS LCD TVN JÁTSZOK VELE (A FELBONTÁSA OLYAN 1300X700 KB (NEM TUDOM PONTOSAN)


KÉRDÉSEK:

1.MENNYI IDEIG JÁTSZHATOK VELE EGYFOLYTÁBAN? (ÚGY HOGY NE IS MENJEN TÖNKRE HAMAR)

2.HA JÁTSZOTTAM VELE X ÓRÁT AKKOR MENNYI IDEIG HAGYJAM "PIHENNI" ?

3.EZ UGYE EGY FLASHELT GÉP.....ATTÓL MÉG MENNEK RAJTA AZ ERDETI JÁTÉKOK IS?

4.FEKVE VAGY ÁLLVA ÉRDEMES HASZNÁLNI?

5.HA VESZEK HOZZÁ EREDETI JÁTÉKOT IS ÉS ELŐFIZETEK LIVE-RA AKKOR UGYE NEM BANNOLNAK KI HA CSAK AZ EREDETIVEL JÁTSZOK?

6.MENNYI IDEIG BÍRJA AZ EMEL A VEZETÉK NÉLKÜLI KONTROLLERBEN? MILYET ÉRDEMES BELE VENNI?

7.AMELYIK JÁTÉKOT LEHET CO-OP BAN JÁTSZNAI 2-4-EN AZOKAT EGY KÉPERNYŐN VAGY OSZTOTT KÉPERNYŐN FOGJA MEGJELENÍTENI?

8.MILYEN MESSZE KELL LENNI AZ XBOXNAK A HANGFALAKTÓL TVTŐL,ERŐSÍTŐTŐL,SZÁMÍTÓGÉPTŐL? "RONGÁÁLHATJÁK"""" AZ XBOX-OT?:D

9.HOGYAN TUDHATOM MEG HOGY A GÉP HDMIS-E VAGY NEM?


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A HOZZÁÉRTŐK VÁLASZÁT!

9.


2009. nov. 22. 00:03
 1/4 anonim válasza:
81%

hi :)


1. Nos sokan tartanak engem emiatt baromnak, hogy képes vagyok nyáron a 900 fokos melegbe nyolc órát játszani. (egyhuzamba)! Nekem még ilyen gondom nem volt, pedig nekem csak egy 12 centis ventillátor van a gépembe.. :D Egyszóval, én eddig akármennyit játszottam, baja nem lett a gépnek maximum egy két fagyás.


2. Hát a gépet meddig hagyd pihenni..

Nos, szerintem, 30-40 perc.. Amíg kihűl ^^ Ha overcoolos akár 15 perc is lehet, mivel overcoolnál a gép leállása után 4-5 percig még hűti a boxodat a venti :D. (ha áram alatt van a gép)


3. A Flash miatt, mennek rajta az eredeti játékok is persze...


4. Mindenképp fekve használd, jobb a szellőzés! Még sose használtam állítva, mivel így csak egy helyen mozog a levegő (a tetején) és ugyebár ha két oldalról jön levegő, sokkal jobb a szellőzése az egész gépnek.


5. Nem bannolnak, sőt ha jól tudom van olyan firmware, amivel ha játszol live-on, írt játékkal, azt se veszik észre... bár én ezt nem kockáztatnám, drága manapság az újragolyóztatás, és új lapka szerzés! Egy valamire figyelj oda, hogyha például egy játékot kiadása elött, feltöltenek valahova (kalóz rulz.), és játszol vele a boxodon, azt LOG-olja az Xbox.. vagyis megjegyzi. Ha utána beteszed az eredeti játékod, a Microsoft több mint valószinű hogy észreveszi, hogy te olyan játékkal játszottál, amit még ki se adtak! Megy egyből a ban.

Ha eredetivel játszol, am. akkor nem lesz semmi gond...


6. Nekem 2-4 napi játszást bír. A 2 Joy..

Duracell elem + a töltő = 10 ezer forint.

Különösebb baj nincs vele, mivel ha megnyomod az Xbox jelet a joystick közepén, kijön egy ablak és a bal felső sarkába mutatja mennyin van az elem a joystickba.. Ha úgy látod hogy már csak 1 "rublika" van, estére bedugod tölteni, és megint 4 napig élvezheted a vezetéknélküli joystick nyujtotta örömöt.


7. Hát én 2 lakótársammal és a barátnőmmel akartunk volna Left 4 Dead 2-zni mostanság, gondoltuk kölcsönkérünk 2 joystickot a munkatársunktól... és elszomorodásunkra, a COOP-ot 1 TV-n maximum 2-en játszhatjátok, 3-4 re már nem osztja szét az x360. De talán jobb is ez így, mert milyen lenne már 20x20-as képernyőbe darálni a hullákat?:)


8. Hát erre sajnos, nem tudok választ adni, nekem bennt van a TV állványba, ha használom mindenképp kiveszem, leteszem a parkettára, mindentől 1 méterre, így biztosítom a megfelelő szellőzést...


9. Ez egy nagyon egyszerű kérdés.

Van a sima AV bemenet hátul a boxodba... Ha HDMI-s a géped, az AV bemenet alatt befigyel a HDMI bemenet, ami kb így néz ki ->> [link] <<-



Nagyon szívesen, ha kell még valami, ott az EMAIL gomb és lökheted a kérdést... :D amúgy ennyire nem kell túlaggódni, én is bepartam mi lesz ha nem lesz jó meg jön a 4. atomháborúú.. De nyugalom, ha hűtésmodolt, biztosan nem lesz semmi baja..


BOCSI A K*RVA HOSSZÚ VÁLASZÉRT =D

2009. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat! Kicsit sem hosszúak pont ilyet vártam egy hozzáértő embertől! THX!
2009. nov. 22. 08:47
 3/4 anonim válasza:
Na először is...A gép valószínűleg ennyi idő alatt már meghalt. Enyémben is volt hűtésmódosítás és overcool is de hiába.. Aztán az 5. pontban a válaszban van egy érdekes mondat az újragolyózásról. Kedves barátom! Ne tégy úgy mintha nagy szakértő lennél, mert akkor tudnád, hogy semmi köze a bannolásnak és az újragolyózásnak! Újragolyózni akkor szoktak ha 3 LED-es lesz a gép, ami azt jelenti, hogy elégtek a forrasztások az alaplapon, vagy/és összeolvadtak a golyók a processzoron. Szóval semmi köze a bannoláshoz. Ha kibannolnak LIVE-ról onnantól kezdve akármit is csinálsz a géppel oda már nem kerülsz vissza, mert nem hardware szinten van a probléma hanem software szinten! Na minden jót! És csak ajánlani tudom azt, hogy felejtsük el a flashelést. Fölösleges, mert úgyis kiszúrnak live-on előbb utóbb! Először is megjelölik a géped és kb 2 hónaponként egy nagy hullámban bannolják az összes módosított gépet! Ja és a mostani állás szerint sincs még olyan firmware amit nem ismer a Microsoft. Ne feledjétek...ők tervezték a gépet, szóval minden egyes kis áramkörét ismerik!
2010. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali nekme is lenne egy kérdésem

az hogy megéri még venni xboxot

és ha igen ti hogyan tunkoltátok a szülökbe hogy megvehesd magadnak a gépet . D?

2011. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!