Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logitech 5.1 vagy valami mas...

Logitech 5.1 vagy valami mas hazimozi?

Figyelt kérdés
Regebben volt egy genius 5.1em(150w),egy ehhez hasonloan hangos es tiszta hangfalszettet akarok venni,csak nem tudom h megeri e egy 300w-os hazimozit venni(samsung,sony,philips)vagy vegyek inkabb egy 75 w-os logitech 5.1et amit sokan dicsernek.mennyire eros a 75w es megkozeliti e a genius hangossagat es minoseget?

2013. nov. 24. 10:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a lenyeg h a logi 75ot iger,de ha meg az se igaz akkor eleg halk lehet
2013. nov. 24. 11:20
 12/15 Osynho ***** válasza:
A W még mindig nem a hangerő mértékegysége. :) 2x20W-al bulit lehet rendezni.
2013. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
akk honnan tudjam h mennyire jo?:(( xD
2013. nov. 24. 11:22
 14/15 Osynho ***** válasza:

Erre írtam, hogy meg kell hallgatni. Vagy olyan releváns tesztet olvasni, amiben HOZZÁÉRTŐ ember leírja, amit tapasztalt. Ajánlom a prohardver ide vágó topicját, sok a tényleg szakavatott ember és segíteni fognak.


Egybként, ahogy egy ételről se tudod megmondani, milyen az íze, attól, hogy látod papíron az összetételét, ugyanígy nem tudod megállapítani egy hifiről, hogy hogy szól, pusztán pár számot látva. Sőt, utóbbi esetben a gyártók direkt félrevezetnek a kamuadatokkal. Ez mondjuk csak a budget kategóriára igaz, komoly cuccoknál nem hazudnak.


Hogy mennyire jó egy ilyen hifi? Ízlés dolga. Nekem nem lenne jó, mert nekem sokat jelent a hifi és áldozok rá több pénzt, bár nem vagyok eleresztve. A hang egyébként teljesen szubjektív. Van aki a tökig kiemelt magas és mély sávot szereti, dögös hanggal, nem baj, ha műanyag, színezett a hang, van aki meg a részletező, zeneiséget keresi, a korrekt középhangokkal és kiegyenlített hangképpel. Nem vagyunk egyformák (szerencsére :))

2013. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvettem a logitechet.Teny h nem veri szet a hazat,de ilyen kis egyszemelyes diszkonak tokeletes.Eleg szep a hangzasa,jatekok/filmek teren viszont nagyon jo.A kabelek vastagok,a melynyomo szerintem eleg eros,es ahoz kepest kicsi ami nekem bejon :P.Ha valaki nem akar egy vagyont kolteni egy jo kis 5.1re az szerintem ezt vegye,enyyiert szerintem ez a leg jobb amit lehet kapni,igaz kenyesebb egyes frekvenciaknal,de nagyon jol banik a dustep,rock es hasonlo zenekkel,meglepoen jol.Remelem igy utolag majd megkonnyitem valakinek az eletet:P(ami minusz az az h a difukat nem lehet a falra akasztani,es ha nem helyezed jol a difukat akkor a sajat kabelje felboritja mivel eros es felemeli a hatuljat,de ezt tapasztalni kell :Pnameg a fifukon a szita olyan vekony h ha az ember erosebben megmarkolja akk kilyukad)
2014. jan. 6. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!