Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Láthatatlan 24GB feleslegesen...

Láthatatlan 24GB feleslegesen foglalt hely a C meghajtón? Ez mi?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a BF4-t, ami 24GB, a D meghajtóra. Éppen csomagoltam ki, amikor megállítottam, majd elmentem a géptől. Mire visszaértem a géphez, látom, hogy eltűnt a D meghajtóból a BF4 és felszabadult a 24GB. DE! megnéztem a C meghajtót, ott viszont eltűnt 24GB. Kerestem, hogy mi foglalhat ennyit. A Users mappa láttam, hogy 24 gigás foglal. Azon belül voltak mappák: Dokumentumok, Asztal, Videók, Képek, temp mappa,Zene, Linkek stb. De! egyikben sem volt 24 gigát foglaló fájl, mégis a Users főmappa 24 gigát ír, az almappákban semmi sincs! Ez hogy lehetséges?

Ha esetleg rejtett mappáról van szó, akkor azt hogy lehet előhozni?


2013. nov. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Intézőben eszközök, mappa beállításai, ott kattogtass.

Vagy keresés megfelelő szempontok alapján: nagy méret, utolsó módosítás, tökömtudja.

2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

Ja, van egy parancssoros megoldás, ami a választott mappa tartalmát megjeleníti. Lehet, hogy nem véletlenül rejtett.

ATTRIB


A fájlok attribútumainak beállítása vagy megjelenítése. Alapértelmezésben megjeleníti a jelenlegi könyvtárban található összes fájl attribútumait.

Használata:

ATTRIB [+R|-R] [+A|-A] [+S|-S] [+H|-H] meghajtó:[út]fájlnév] [/S]Paraméterek:

+ Attribútum beállítása.

- Attribútum törlése.

Az attribútum lehet: - R Írásvédett (read only)

- A Archív (archive)

- S Rendszer (system)

- H Rejtett (hidden) fájlattribútum.

- /S A megadott útvonal minden alkönyvtárában módosítja a fájlokat. Példa:Lekérdezi az attribútumait: attrib *.txt

attrib +r emberek.txt

Példa:Leveszi az "r" attribútumot: attrib -r emberek.txt

Így volt nekem elmentve ez az info, de szerintem használható.

2013. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!