Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nincs elég szabad hely a...

Mért nincs elég szabad hely a gépemen? 75GB ból 65 foglalt és foggalmam sincs hogy hogy mivel kb 30GB-nyi cucc van a gépemen, vagy még annyi se.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Rejtett fájlok, rendszerfájlok, rendszer-visszaállítási fájlok...

Ezeket csináld meg, és felszabadul sok hely:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
töltsd le az Advanced SsystemCare nevű progit, az majd jó sok helyet felszabadít a gépeden. Nekem is kb 40 gigát felszabadított. Rejtett fájlok, a böngészés maradványai, fájltöredékek, stb...
2011. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a Ccleanar is nagyon jó progi erre, de a Kellékek - Rendszereszközök - Lemezkarbantartó menűt is elindithatod, mert van, hogy a gép az üres szektorokat is telinek érzékeli
2011. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi


letöltöttem, és most kie elemezte... aztán most futtassam a tisztitást?


és akk megkérdezi hogy tirötöljön e mindent ...nembaj ha ezeket kitörlni ? mármint én nem értek hozzá nemtom hogy vannak e fontos dolgok is köztük..

2011. jan. 29. 10:14
 5/6 anonim válasza:
nem baj;)
2011. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
általában ezek a tisztitó progik alapból csak a lényegtelent törlik! Ha esetleg belemész a haladó beállitásokba, ott már el lehet rontani
2011. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!