Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 90-95 ezerért szeretnék venni...

90-95 ezerért szeretnék venni 1 okos telefont ami nem fagy le, megy rajta minden játék stb. tudnátok nekem ilyeneket ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a számítógép jobb mint ez.
2013. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
PONTOSAN AHOGY AZ ELSŐ ÍRTA. Én is akartam a nyáron venni 1 LG 4 X HD-t 70 ezerért inkább gyűjtöttem hozzá és vettem 96 ezer Ft-ból 1 rohadt jó gépet. Sokkal jobban megérte. Inkább kivárom a jövő év októbert és akkor előfizetésre tudunk venni lehet hogy jobbat is mint az szóval. Nem bántam meg. Szerintem vegyél 1 jó gépet. De persze ha van jó géped akkor telót vegyél. Játékra sztem a legjobb a galaxy s2 haveromnak az van rohadt jól visz mindent. De figyi menjél be a boltba és mond el ezeket hogy mit szeretnél és azonnal kihozzák a legmegfelelőbbet neked.
2013. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
megvettem az Iphone 4em,de már 5öt szeretnék..eladom neked,nagyon olcsón..ha érdekel:D
2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
héé 2 válaszoló. miért nem kaptam zöldet ha jót válaszoltam? :o
2013. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!