Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnatok ajalnani jo telot...

Tudnatok ajalnani jo telot 30k-ig?

Figyelt kérdés
legyen erintokepernyos gyors es ne faggyon le inkabb jatekra hasznalnam meg netezesre huawei g300-at neztem ki eddig de nem nagyon szeretem az androidot

2013. júl. 5. 16:33
 1/5 anonim válasza:

zte skate

galaly ace

4.1 androiddal(samsung young)

2013. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
siemens c25 :D
2013. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első:

Te komolyan 2éves telefonokat ajánlassz neki?

Kérdező: Vodafone smart 3, Huawei Ascend Y300.

2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jatekra, meg netezesre inkább vegyél egy padot. Telefonálni meg jó egy régi nokia.. De ha már nagyon ragaszkodsz a telóhoz akkor én is a huawei y300-at ajánlom. Nekem is huawei van (g300) és nagyon megvagyok vele elégedve!
2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huawei y300-al ugrottam bele a medencébe és tönkre ment modt ideiglenes telom van (samsung galaxy mini 2) a zte skate nem jo volt már olyanom a samsung galaxy ace meg lefagy mert olyan van anyámnak a c25-öt meg dugd fel a seggedbe. amit most leginkább keresek az a nokia n900 csak nagyon kevés a működő képes de van sonx xperia u-is 25 ezeré csak bem tudom hogy meg-e éri
2013. júl. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!