Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál! Mi lehet a baj?

Kékhalál! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy Sapphire 7870 ghz edition kártyárol lenne szó. Tegnap leszedtem az MSI afterburnert. Egész jó érzékelte a kártyás stb. stb. Felhúztam rajta a clockot meg a memory-t maxra meg a hűtétést. Elinditottam egy játékot amikor kaptam egy kékhalált. Azóta ha elindítok egy játékot mindég kékhalált kapok. Valami ötlet?

2013. okt. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
konkretan valoszinuleg segsutotted a kartyat, mert esz nelkul maximumra huztal mindent. ezuton gratulalok, lehet menni venni egy masikat - jol latom hogy egy 50 rugos kartyat sikerult tonkrevagnod...?
2013. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de működik csak játékoknál kapok kékhalált
2013. okt. 4. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld vissza venni alapra a beállításokat. (ha szerencséd van megúszod az új vételét)
2013. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
visszavettem meg leis töröltem az afterburnert..ha garis a kártya kicserélik?
2013. okt. 4. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
hat ha eszreveszik, hogy megsutotted, valoszinuleg nem. igazabol meg is erdemelned.
2013. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!