Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Fontos!

Mit kéne tennem? Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval van egy Asus x53s típusú laptopom, ami az utóbbi időben elkezdett kékhalálozni, ha elindítottam akármelyik játékom pl. Saints row, Tomb Raider. Most lett egy éves a gép, tehát nem olyan öreg. Abban biztos vagyok, hogy nem vírus, a hibakód miatt inkább videokártyára gyanakszom... Mivel integrált, azt cserélni sem tudom. Tanácsolnátok valamit, amivel megszüntethetném a problémát vagy mindenképp szerelőhöz kell fordulnom? :/ Köszönöm a segítséget!

2013. szept. 4. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az a baja de lehet alaplap.

Mivel csak jatekoknal ezert lehet telleg vidikatya.

Mivel integralt alaplap csere kene.

Nezt meg milyen foglalata van procidnak.

Majd vegyel olyan alaplapoot ami hozza jo es van rajta vmi integralt cucc.Max ennyit lehet.Vagy ebben nem vok biztos de... lehet ujrakene rakni hatha jo lessz.De ez laptopban nehez.Vagy ha van garancia akkor :)

2013. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint ilyenkor mindig a legesélyesebb vagy a ram hiba, vagy a HDD hibája (sérült lapozófájl)... 85-90% hohy a kettő közül valamelyik, próbálj meg futtatni egy ram tesztet (Hiren boot CD-s pl elég jó), ha nem talál hibát akkor egy scan disk, vagy esetleg egy teljes formázás és újrarakás, ha ez sem oldja meg a problémát akkor OCCT-vel járasd a procit 100% on egy 10-20 percig hátha cpu hiba.

De elég gyakori jelenség a kékhalál egy hibás driver miatt is.

2013. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2013. szept. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!