Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítés közben kékhalál?

Újratelepítés közben kékhalál?

Figyelt kérdés

win7 em van és most xp-t akarnék feltelepíteni de miután a lemezt bootolja és elkezdni vizsgálni a szoftver és hardvereket valami hibát észlel és kék képernyő arra kér ha még nem látta ezt a képernyőt ...

ha valami hardveres probléma van azt megtudom valami progival nézni?


2013. szept. 21. 18:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia, nekem is volt már ugyanilyen problémám.

Az okára nem tudtam rájönni.

De minden esetben megoldotta egy másik xp lemez.

( volt hogy 4-5 féle lemezzel próbálkoztam mire sikerült.)

2013. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 soccerway ***** válasza:
a memtest-el megtudod nézni a RAM-ot
2013. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 P.O.C. ***** válasza:
2013. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.nincs másik lemezem sajnos de ez az oprendszer rajta van már egy másik gépen is és semmi baja :(

2.memtest-et pont most csináltam meg azzal sincs semmi baj

2013. szept. 21. 19:35
 5/13 A kérdező kommentje:
kipróbáltam ezt a Sata mód-ról IDE módba kapcsolást de újra indítás után valami angol szöveget ír amiből nem lép tovább, annyit értek a szövegből hogy indítsd újra a számítógépet és állíts át valamit a boot menüben :)
2013. szept. 21. 19:53
 6/13 P.O.C. ***** válasza:
Akkor integráld bele a drivert!
2013. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azért nem működik a IDE mód mert sata winyód van szóval azt állítsd vissza... Valamelyik hardverrel nem kompatibilis a rendszered... Ezért van hogy másik gépen fut az az xp.
2013. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oks,megpróbálom majd azt is
2013. szept. 21. 19:56
 9/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom integrálni azt a progit ha nem jön be akkor kipróbálok még pár XP-t,ha az sem akkor meg kidobom a gépet a pi***ba -.-
2013. szept. 21. 20:01
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

"Azért nem működik a IDE mód mert sata winyód van szóval azt állítsd vissza... "

Ez IDE emulációt jelent, vagyis hogy a BIOS úgy mutassa az operációs rendszer felé a vinyót mintha az tényleg IDE -s lenne és nem SATA-s. És általában szokott működni, mert máskülönben nem szerepelne ez a beállítás a SATA beállításoknál.

2013. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!